Mutcan Kalıp Plastik San Ve Tic Ltd Şti 2003 yılında Ercan Mutlu Ve Sercan Mutlunun girişimi ile İstanbul da kurulmuştur.
Firmamız Bursa Çalı organize sanayi bölgesinde toplam 5500m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Firmamız ana konusu otobüs,minibüs iç trim(iç giydirme) ABS,PS Plastik 1-8mm kalınlıkta 2200cm En max desen 300 ton aylık kapasite levha üretimi yapmaktayız.
Otomotiv sektörünün yanı sıra mobilya,makine,medikal ve seperatör sektörlerinede üretim yapmaktadır.

Mutcan Plastik adı altında üretime başladık. Başladığımız günden beri, yaptığımız işe olan tutkumuz ve kesinlikle taviz vermediğimiz disiplin anlayışımız neticesiyle attığımız her adımla kendimizi hızla geliştirmeyi ve her zaman daha ileriyi yakalamayı hedefledik.

Dünya jakuzi sistem marketine patentli markamız AQUACAN ismiyle giriş yaptık. Yıllar itibarı ile kazanılan tecrübelere siz değerli müşterilerimizin önerileri ve tavsiyeleri, tedarikçilerimizin bağlılık ve güvenirliliği kadromuza duyulan güven ile AQUACAN hidromasaj sektöründe lider konuma sahip oldu.

MUTCAN Kalıp Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2003 yılında İstanbul’da kurulmuştur. MUTCAN firması olarak Termoplastik levhalar, geniş yelpaze ekstrüzyon ile üretilmiş, mono tabaka ve çok tabakalı levhalar, süper mat ile yüksek parlak yüzeylere kadar özel üretim yapmaktadır. Desenli veya yumuşak yüzeyler ile birçok renk seçeneği mevcuttur.

Tamamladığımız Akrilik ABS hattı yatırımımız ile banyo plakaları alanına girmekten ve gurur duyduğumuz üretim ve servis kalitemizi küvet ve duş teknesi üretimi levhasında sunmaktan ötürü gururluyuz.

Bursa Çalı Organize Sanayi bölgesinde yeni fabrika yatırımını tamamlamıştır.

Çalı Organize Sanayindeki fabrikamızda makina parkurunu artırarak sürekli ilerlemeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Tüm MUTCAN ekibi gereksinimlerinizi hızlı ve zamanında yerine getirmek için her an hazır beklemektedir.
İşbirliğimizin uzun yıllar sürmesi dileğiyle…

MUTCAN KALIP PLASTİK SANAYİ

ÜRETİM

Üretim departmanımızdan kareler.