MUTCAN Kalıp ve Plastik Sanayi olarak yüksek kaliteli ekstruzyon plakalar geliştirir, üretir ve pazarlar. Otomobil, ticari araç, kamyon, otobüs, tren, uçak ve karavan endüstriler için dış ve iç uygulamalar sunmaktadır.

Bireysel araç kavramları alternatif işleme yöntemleri gerektirir. Termoform, daha düşük yatırım maliyeti avantajı sunar ve masraflı yoğun boyama prosedürleri kaldırılabilir. MUTCAN tabaka malzemeleri, örneğin katı ve metalik etkisi renkler, mat yüzeylerin, kabartma desenler, laminasyon, dekor filmlerinin ve daha pek çok çeşitli yüzey tasarımı ile ayırt edilebilir.

MUTCAN, sorunsuz işleme olanak tanıyan birlikte ekstrüzyonlu, çok tabakalı tabakalarda uzmanlaşmıştır. MUTCAN aracın dışına (örneğin, çatı modülünün, hafif kapılar) için levhalar, UV dayanıklı Sınıf bir renk katmanları ve yüksek darbe ısı deformasyon dayanıklı taşıyıcı tabakaları başarılıdır. Araç iç mekanı için (örn. Kaplama parçaları, gösterge tabloları) MUTCAN özel aşınmaya dayanıklı kabartma desenleri ve yüzeyleri sunar.